Işık Güçlerinin Yükselişi -2

image_pdfimage_print

Yargılayabileceği bir ortamda, bir aynanın hayalinde gülümseyerek kıran kırana bir söyleşide buluştular. MEVLEVİ DİNLETİSİ İÇİNDE KADININ İÇ SESİ; Kitapta yaşanılmış olaylardaki gerçeklik nedir? Diyordu; KIRMIZILI KADIN AYNADAKİ HAYALİNDE gülerek YANSIMASININ yüzüne baktı.

Yaşanılan, gerçekliklerin yarısından fazlasıdır. Saldırıların, tacizlerin, bir kadına kadın

Olduğu için yapılan saldırıların yarısı bu kitaptadır, yarısı da yüreğimdedir.’ dedi.

Yaşanılmış, gerçek yaşamın karanlıklarından ve Işık Yolu’ndan ortaya çıkmış bir kitaptır Lemurya Kampı.

Kırmızılı Kadın;

Neden Lemurya?

Mistisizm, ruh göçü, astral seyahat çok inanmadığım bir konuydu. Nazan Arkadaşımla ikincil boyut ve ruh göçü tartışmalarımızda sürekli negatif olayları çektiğim gibi bir algı yaratılmıştı. Yaşadığım olaylarda işgalci karanlık güçlerin gücü elinde bulundurmaları nedeniyle suçlanan taciz edilen ve saldırılan, hanesi yağma edilen tarafta Olmamdan dolayı araştırmalarıma biraz daha derinlik kazandırdım. İnsanlar Paylaşımdan, sevgiden ve adaletten bahsederken ne kadar gerçekçiydiler?

Geçmişte Adalet, sevgi ve paylaşım anlayışları nasıldı derken bir gün Lemuryan ve illuminatilerle İlgili bir kaç kitap geçti elime. Tabi Nazan Hanımın bu konudaki ilk değerlendirmeleri pozitif veya negatif olsun beni yönlendiren etkendi. Bu konuda kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Yapılan her tür eleştiri kişiye iyi veya kötü bir denge oluşturuyorsa eleştiri yerini bulmuştur. Eleştiriler kimi yerde beni üzse de bana bir geniş görüşlülük ve güç katmıştır. Bunun sonucunda bize zorla devredilen Devlete ait bir işletmede, aslında işgalci grubun elinde bulunan bir bölgede bilinçli olarak korkutmak ve sindirerek kaçırtmak amacıyla karanlık güçler tarafından yapılan baskılara karşı, karanlık güçlere karşı sonuna kadar tek başıma dahi olsa savaşmaya ve mücadeleme devam etmeye karar verdim.

Lemuryalılar, saf sevgi düzeyi olan beşinci-boyutsal düzeye erişmişlerdi. Onlar sevginin özünün saflığını anlamışlardı. Tekâmülle ilgili bilgi toplamak için konseyler kurulmuştu ve onların ilk önceliği daima tüm bilginin halka yayılmasıydı. Meksika’daki bir toplantıdan sonra Sosyal Riskin Azaltılması Projesi kapsamında Meksika ve Türkiye’de yaptığımız çalışmalarda paylaşımın ve yardımların ülke geneline daha doğru ve etkin yayılması için annelerden başlayarak ilçe konseyleri gibi bir konseyi önermiştik. Yedi sene sonra bilinçaltımdaki bu öneriyi Lemuryalıların yaşamında gördüğümde çok mutlu olmuştum. Karanlığın içinden ışığı bulmuş gibi sevinmiştim. Işık ve ateş bundan sonraki romanlarımın aydınlatıcı ana unsuru oldu. Ateş güçtü. Her türlü sorunda Işıkla beraber Aydınlatan, yol gösteren bir unsurdu ve benimde yolumu Lemurya Kampında aydınlattı.

KIRMIZILI KADININ İÇ SESİ aydınlıklar hep karanlıklardan doğmamış mıdır?

Karanlıklar IŞIĞA ve IŞIK SAÇAN’agüç verir diye düşündü. AYNADAKİ HAYALİNE BİRAZ DAHA EMİN VE GÜÇLÜ BAKTI. Bürokrat kadın

Araştırmacı Yazar: Gülay KARAOĞLU 07.10.19 Editör: Billur T. 2/5

Aut
Gülay KARAOĞLU

Author: Gülay KARAOĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir