Pts. Haz 17th, 2019

Sevgili

Eğer çocuğunuza yeni Otizm teşhisi konulmuşsa, büyük ihtimalle şu anda oldukça karmaşık duygular içerisindesiniz ve otistik çocuğunuzla birlikte hayatın geri kalan kısmını nasıl geçireceğinizi, otizmi ile nerden nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Z... Devamını Oku | Share it now!

Eğer çocuğunuza yeni Otizm teşhisi konulmuşsa, büyük ihtimalle şu anda oldukça karmaşık duygular içerisindesiniz ve otistik çocuğunuzla birlikte hayatın geri...

Meskendir yüreğim miladı geçmiş Uğruna harcanan lisanı seçmiş Kan değil mi akan yaprağa düşmüş Kader dediğime bakma sevgili Ağlarken analar ağıt içinde Yaşarken hayatı bomba sesinde Yavrusuna hasret bekleyişinde Ölüme tilili çeker sevgili Savaşa hayı... Devamını Oku | Share it now!

Meskendir yüreğim miladı geçmiş Uğruna harcanan lisanı seçmiş Kan değil mi akan yaprağa düşmüş Kader dediğime bakma sevgili Ağlarken analar...

Yalnızlık kol geziyor üşümelerimde Yanımda dertler acılar Yıkılmış sevdalar Ölesiye haykırışlar isyanlar Yoksun yine her zamankinden farksız Yedi gün yedi gece ey sevgili Durmuş sanki saatle dakikalar Kaçırdım mı yoksa yine tek saniyeyle Bir başıma y... Devamını Oku | Share it now!

Yalnızlık kol geziyor üşümelerimde Yanımda dertler acılar Yıkılmış sevdalar Ölesiye haykırışlar isyanlar Yoksun yine her zamankinden farksız Yedi gün yedi...

Gözden Kaçırdıklarınız

MONİ… Küçük bir kız çocuğu yaşının göstermediği olgunlukta idi. Adına Moni denildi. Zaman bir bakıma yükün ağırlığını, Moni’nin sırtına verişi ile başlamıştı. Moni daha küçüktü. Nasıl kaldırabilirdi ki bu yükü, yâda nasıl taşıyabilecekti ki… Moni, k... Devamını Oku | Share it now!

Küçük yaşlarda görmüşlüğümüz vardı Şeyhmus’u. Uzak oluşumuzdan göremiyorduk kendisini. Geçen zamanın ardından gördüğümüzde kendisini tanıyamadık. Sonrasında görüp sorduğumuzda aldığımız bilgiler bizi üzdü…  Çoğu zamanını yatarak geçirir. Kimseyle ko... Devamını Oku | Share it now!