Pts. Haz 17th, 2019

Neden

İnsanlar bir sevda çemberi gibi masumdur. Oysa içlerinde dolaşan bir pire kadar acımasızlar. Öfkesine inat canavarlaşan, tomurcuk şeklinde filizlenebilen canlılar şeklinde çoğalırlar. Üremelerinden doğan tebessüm kadar sakin fakat bir sevinç kadar ya... Devamını Oku | Share it now!

İnsanlar bir sevda çemberi gibi masumdur. Oysa içlerinde dolaşan bir pire kadar acımasızlar. Öfkesine inat canavarlaşan, tomurcuk şeklinde filizlenebilen canlılar...

  Yaşamak sevinç mi yoksa hüzün Ağlamak mı içimden hiç yok Kin, nefret, öfke, hepsi aynı şey Neden bilmem Sevgimi anlatmak görmek istercesine Ölümü düşünmek yok OYSA Yaşarken ölmek ne güzel   Bende sevdim herkes gibi ... Devamını Oku | Share it now!

  Yaşamak sevinç mi yoksa hüzün Ağlamak mı içimden hiç yok Kin, nefret, öfke, hepsi aynı şey Neden bilmem Sevgimi...

Gözden Kaçırdıklarınız

MONİ… Küçük bir kız çocuğu yaşının göstermediği olgunlukta idi. Adına Moni denildi. Zaman bir bakıma yükün ağırlığını, Moni’nin sırtına verişi ile başlamıştı. Moni daha küçüktü. Nasıl kaldırabilirdi ki bu yükü, yâda nasıl taşıyabilecekti ki… Moni, k... Devamını Oku | Share it now!

Küçük yaşlarda görmüşlüğümüz vardı Şeyhmus’u. Uzak oluşumuzdan göremiyorduk kendisini. Geçen zamanın ardından gördüğümüzde kendisini tanıyamadık. Sonrasında görüp sorduğumuzda aldığımız bilgiler bizi üzdü…  Çoğu zamanını yatarak geçirir. Kimseyle ko... Devamını Oku | Share it now!