Pts. Haz 17th, 2019

Böcekten

Böcekten Kelebeğe Ansızın geldin aklıma Dokunurken tenin sıcaklığında Kanadı kırık kuş misali Konuverdin yapraklarıma Bir duygudur bende hayaller Sende ise vazgeçilmez sevdalar Hayat kısa belki Sende ise hatıralar Bilirim özlemin ne olduğunu Yaşanmış... Devamını Oku | Share it now!

Böcekten Kelebeğe Ansızın geldin aklıma Dokunurken tenin sıcaklığında Kanadı kırık kuş misali Konuverdin yapraklarıma Bir duygudur bende hayaller Sende ise...

Gözden Kaçırdıklarınız

MONİ… Küçük bir kız çocuğu yaşının göstermediği olgunlukta idi. Adına Moni denildi. Zaman bir bakıma yükün ağırlığını, Moni’nin sırtına verişi ile başlamıştı. Moni daha küçüktü. Nasıl kaldırabilirdi ki bu yükü, yâda nasıl taşıyabilecekti ki… Moni, k... Devamını Oku | Share it now!

Küçük yaşlarda görmüşlüğümüz vardı Şeyhmus’u. Uzak oluşumuzdan göremiyorduk kendisini. Geçen zamanın ardından gördüğümüzde kendisini tanıyamadık. Sonrasında görüp sorduğumuzda aldığımız bilgiler bizi üzdü…  Çoğu zamanını yatarak geçirir. Kimseyle ko... Devamını Oku | Share it now!